Přeskočit na obsah

Dispozice

Vlevo od výtahu v 5. NP, naproti schodům, vejdete do bytu. Rozlehlé zádveří je takové malé „náměstíčko“, které celý byt propojuje otevřeným prostorem. Na jednu stranu se vchází do šatny, přes kterou projdete do prostorné ložnice s vlastním sprchovým koutem.

Uprostřed prostoru zádveří je vchod do koupelny s vanou a toaletou a do samostatné místnosti druhé toalety.

Naproti vchodu do šatny vstoupíte do velkorysého prostoru obývacího pokoje s kuchyňským koutem, kde vás oslní jeho dominanty v podobě velkých střešních oken.

Velmi efektní je i kruhové okno u podlahy, které zůstalo zachováno z původní podoby půdy a symbolicky tak propojuje secesní charakter domu s moderní a nadčasovou architekturou nově vybudovaných bytových prostor.

Hned za vstupem do obývacího pokoje se vpravo vstupuje do další ložnice a na pravé stěně je prostor pro kuchyňský kout. V rohu protilehlé stěny se začíná zvedat elegantní schodiště se skleněným zábradlím, po kterém vystoupáte na galerii v 6. NP, která se klene nad vstupem do obývacího pokoje.

Za prvními dveřmi na galerii je chodba se šatnou, ze které lze projít do koupelny se sprchovým koutem nebo do pokoje se šatnou, který může sloužit jako další ložnice, pokoj pro děti či pracovna.

Bonusem tohoto prostoru je prosklený vstup na střešní terasu orientovanou do vnitrobloku, kde se můžete vystavit ranním paprskům slunce a vychutnat si první kávu nového dne.

Za druhými dveřmi na galerii se nachází další prostorná ložnice se třemi čtvercovými střešními okny.

ATTIC A, 5+kk

5 NP

Místnost
Plocha ㎡
Zádveří
12,8
Šatna
8,6
Ložnice
16,7
WC
2,6
Koupelna
6,9
Obývací pokoj + kk
44,8
Ložnice
17,2

6 NP

Místnost
Plocha ㎡
Galerie
4,1
Ložnice
23,1
Chodba
4,3
Koupelna
6,9
Ložnice
20,1
Celková podlahová plocha
177,7
Terasa
10,3